נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • קיימת בעיה לכניסה דרך פייסבוק. הנושא בטיפול. איתכם הסליחה.
חלומות פז !
04 יונ | 04:25
אורח [ התחבר/י ]
88 מחוברים
1 בחדר השיחה 
63 גברים, 25 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
חגים וזיווגים...
הי יקרים שלי...
כמה מפליא מיוחד ומבטיח..להיכנס שוב ושוב לאתרים שרק שואבים אותך פנימה ,,בכל רגע נתון אתה חושב שהנה זה קורה..בודק הייטב,קורא כל שורה ..מהסס שולח הודעה באולי?..הנה זה יצליח..לעיתים אף מופתע מהנוסח ..מאמירות האגו המנופח..על מה ולמה...?..לעיתים נדמה שחלקם של הגברים כאן באתר לא ממש מודעים לכך שיש גם נשים רציניות ,אוהבות,שמכונות בכל נפשם לתת את הנשמה למען קשר זוגי טוב חברי ואוהב..
שולחים פניות לגבריםם במרחק של חצי שעת הגעה ..וצה בפיהם?..רחוק לי ביי..חחחחחחח הרי זאת הבדיחה הכי טובה בעיר למה לא תכתוב:לא הטיפוס שלי בהצלחה וביי?..חשבת על זה?..מה בדיוק רצית שבת הזוג שלך תצא השכנה בדלת שממול?....
חגים וחופש זמן למנוחה וזמן לזוגיות...
אז גברים יקרים תזיזו את עצמיכם תהיו קשובים למה שהלב בצד השני מבקש ותכבדו את הרצונות..גם אם זה לא מה שאתם רוצים או בוחרים..
אחרי גיל 50.....מבקשיםם רק את הכי טוב שניתן לקבל...
שנה טובה לכולנו..
זיווגים טובים..
לכל בית ישראל..
אמן..
איריס
נכתב על ידי blnda101, אישה בת 55 מפתח תקווה, בתאריך 03/10/2016
(סיפור זה נצפה 4,588 פעמים)
לסיפור זה נכתבו 3 תגובות     [ להוספת תגובה ]
11/10/2016
05/06/2018
05/02/2019
סיפורים נוספים של blnda101