נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • תוקנה הבעיה עם המיילים לתמיכה - גלישה מהנה!
צהריים טובים !
24 יול | 17:31
אורח [ התחבר/י ]
127 מחוברים
1 בחדר השיחה 
86 גברים, 41 נשים
קישורים מומלצים
פרסום באתר נפגשים
מדוע כדאי לפרסם בנפגשים ?
נפגשים הינו אתר ההכרויות החינמי הפעיל והגדול ביותר בישראל. האתר מדורג כבר כ- 6 שנים במיקומים 1-2 בדף הראשון ב- Google (אורגני) על המילים: "הכרויות" , "היכרויות" ו- "הכרויות בחינם".

באתר מבקרים בכל יום 30-40 אלף גולשים מכתובת IP ייחודיות (unique), עם מאות אלפי צפיות בדפים ביממה. נפגשים מקבל מעל 800 אלף כניסות בחודש.

בנפגשים הגולשים נחשפים לתכנים נוספים (משחקים, טריוויה, בדיחות, סיפורי גולשים, כרטיסי ברכה) אשר הופכים את האתר להרבה יותר מסתם אתר הכרויות. עלויות תפעול האתר נמוכות ולכן הפרסום מוצע במחירים נמוכים משמעותית מהמתחרים !
איך זה עובד ?
אנו משתמשים במערכת הגשת באנרים מתקדמת של Google הנקראית DFP Small Business.

כיוון שמערכת זו מאפשרת גמישות רבה בבניית קמפיין ע"פ דרישת הלקוח, אנו נאפשר לך לבחור את הפריסה (מספר באנרים או באנר בודד), את סוגי המדיה (רגיל, פלאש, ואף fallback image) ואת מודל התמחור (CPM או CPC).

ניתן גם לאפשר ריבוי מדיה למשבצת (יותר מבאנר אחד כאשר הם מתחלפים ברוטציה) בחירה בפריסה רוחבית ע"פ גודל בדפים אחרים באתר, הגבלת הופעות לימים או שעות ספציפיים וכל זאת בתקציב הרצוי.

מיהו קהל היעד שלי ?
מאות אלפי פנויים ופנויות איכותיים בכל הגילאים, מכל רחבי הארץ. טווח הגילאים של כ- 80% מהגולשים באתר נע בין 20 ל- 40, כאשר מעל 85% מהם הם "סינגלס"....
לסטטיסטיקה עדכנית לחץ כאן

האתר אוסר בתכלית האיסור על רישום ו/או פעילות של גולשים נשואים, ומפעיל מנגנונים גלויים וסמויים למניעת תופעות של התחזות ותופעות שליליות אחרות על מנת להגן על ציבור הגולשים.
פילוח הקמפיין שלך
פילוח של הקמפיין מביא את החשיפות של הקמפיין שלך אך ורק לקהל הספציפי אליו אנו רוצים לכוון, ועל כן הוא יעיל הרבה יותר מקפיין לא מפולח.

הוכח לא אחת כי פרסום ממוקד יותר מביא תוצאות הרבה יותר טובות.

ניתן לפלח ע"פ מין (גברים או נשים), ע"פ קבוצות גיל, סטטוס ועל פי פרמטרים נוספים. כמו כן ניתן לפלח על פי ימים ו/או שעות.
קידום אתרים על ידי קישורים
במקביל, ניתן לפרסם לינק לאתר שלך אשר יופיע במשבצת "הקישורים המומלצים שלנו". משבצת זו מופיעה בשני הדפים הנצפים ביותר באתר: דף הכניסה לאתר והדף הראשי.

אנו נשמח גם להחליף עמכם קישורים (ללא תשלום, לקידום הדדי). קישורים אלו מופיעים במשבצות מיועדות לכך במספר דפים פנימיים בנפגשים.
מעקב ביצועים בזמן אמת
מערכת DFP מאפשרת לקבל בזמן אמת דוחות על ביצועי הקמפיין שלך הכוללים בין היתר מספר חשיפות, כמות הקלקות וכמובן את ה- CTR.
שאלות נוספות ויצירת קשר
פנו אלינו בכל שאלה ונשמח להקים עבורכם קמפיין משתלם. לפרטים נוספים לחצו כאן