נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • תוקנה הבעיה עם המיילים לתמיכה - גלישה מהנה!
ערב טוב !
24 יול | 18:10
אורח [ התחבר/י ]
125 מחוברים
0 בחדר השיחה 
82 גברים, 43 נשים
מדריך לשימוש נכון בתמונות באתר נפגשים
מדוע כדאי לך לצרף תמונה לפרופיל שלך ?
כולנו מכירים את המשפט (שכבר הפך לקלישאה) : "תמונה אחת שווה 1,000 מילים". באתרי הכרויות מובילים, כגון נפגשים, קיימים מאות אלפי פרופילים. הרושם הראשוני שגולשים מקבלים כאשר הם צופים בפרופיל שלך הוא ויזואלי - דרך התמונה הראשית. ע"פ הרושם הראשוני הזה הם יחליטו בד"כ האם להתעכב ולקרוא עוד, או לעבור הלאה לפרופיל הבא... (מה שאומר שגם לטקסט החופשי בפרופיל חשיבות רבה, אך נושא זה שייך למאמר אחר). גולשים בעלי תמונות, הן גלויות והן פרטיות, מקבלים כמות גדולה יותר משמעותית של פניות לעומת כאלו ללא תמונות.
מדוע חשוב שתמונתך תהיה אמיתית ?
חשוב מאוד להימנע משקרים בכלל ומהצגת תמונה שאיננה שלך בפרט. האמת תתגלה בכל מקרה בפגישה הראשונה שלכם... מיותר לציין כי זה יהיה מאוד מביך לשני הצדדים. (האם ידעת שהתחזות הינה עבירה פלילית ?)
מהם היתרונות של תמונה איכוותית ?
תמונה איכותית וטובה, תגרום לכם לקבל כמות גדולה יותר של פניות מאחרים, ובנוסף תגרום לאחוז מענה גבוה יותר של אחרים לפניות שאתם שולחים. כמובן שתמונות לא איכותיות גורמות בדיוק ההפך...
מסקנות
כדי לבלוט מאוד רצוי להעלות תמונה לאתר. במידה ורוצים לשמור על פרטיות מסויימת ולא לאפשר לכל אחד ואחת לראות את התמונה שלך, ניתן לסמן כל תמונה כ- "פרטית" ולבחור מאוחר יותר למי מרשים לצפות בה (צירוף להודעה באתר, הרשאות וכו').

העלו תמונה איכותית וטובה. אם אתם מקבלים פניות מעטות או שמרבית הפניות שאתם שולחים לאחרים אינן נענות, סביר להניח כי התמונה הראשית שלכם בעייתית. החליפו אותה !
עוד משהו על חסימות
קיימים לא מעט גולשים וגולשות באתר אשר אינם רוצים לקבל פניות כלל מכאלו שאין להם תמונה.
הם חוסמים פניות (ממסך "חסימות שלי") מגושלים ללא תמונה... ראית פרופיל שמוצא חן בעינך ולא הצלחת לפנות אליו ? יתכן שהסיבה היא שאין לך תמונה בפרופיל שלך (אם יש לך תמונה פרטית לא תהיה חסימה).
מה כן ?
צרפו לפרופיל שלכם 5 תמונות לפחות, בהן אתם נראים במצבים שונים, מומלצות תמונות חוץ בהן אתם מבלים בחיק הטבע ועם משפחה וחברים.

העלו תמונות פנים פרונטליות באיכות טובה בה אתם נראים מקרוב ומחייכים. החיוך שלכם שווה מיליון דולר !

אם בתמונה שלכם מופיעים אנשים נוספים, אנא הקפידו לציין בהערה לתמונה היכן אתם ממוקמים.

החליפו מדי פעם את התמונה ה- "ראשית" שלכם וגם את סדר התמונות, כדי ליצור ענין רב יותר אצל אחרים. פרופיל "מתחדש" הוא פרופיל שמקבל הרבה יותר פניות !

אם התמונות שלכם פרטיות, צרפו אותם להודעה הראשונה שאתם שולחים, כדי לחסוך מהצד השני "לבקש" ממכם להראות אותן.

אם קיבלתם הודעה מאיתנו כי תמונה שלכם נפסלה, אנא קראו את הסיבה לפסילה והימנעו מלהעלות תמונות דומות בעתיד.
מה לא ?
אנו לא מאשרים תמונות מטושטשות, באיכות נמוכה, כהות או בהירות מדי, כאלו שצולמו מול השמש, או בחשיכה, תמונות מטושטשות ממצלמת אינטרנט (webcam) או תמונות שאתם עם מדי צבא.

הצטלמתם על פסגת הר או מרחוק ולא ניתן לזהות אתכם בצורה ברורה ומקרוב בתמונה.

שאין בהן פנים אלא רק את הגב, או שכוס בירה מסתירה חצי פנים כי בדיוק שתיתם.

צילמתם את הכלב, החתול או הבן של השכנה... ואתם לא ממש בתמונה, או שצילמו אתכם בקבוצה גדולה מאוד של אנשים, ואתם לא במרכז התמונה.

תמונה שהוספתם מסגרות, לבבות, ציורים, אפקטים או מספרי טלפון, או עם התערבות עיצובית, ע"י פוטושופ או אינסטגרם.

אם בתמונה שלכם מופיעים גם קטינים, אנא ציינו זאת בעת העלאת התמונה לאתר. כדי לשמור על פרטיות הקטינים, תמונתכם תיהפך אוטומטית לפרטית ולא תוכלו להפוך אותה לגלויה.